Ledelsen

 

 


Adm. direktør/Managing Director

Claus Hansen

Telefon: (+45) 3997 1000

 

Claus Jan 18


Commercial Manager
Jesper Z. Poulsen

Direkte telefon: +45 3997 1004
Mobil (+45) 4022 9898
E-mail: jesper@hansenco.dk

 

Jesper Jan 18


Sales Manager
Martin Grum-Schwensen

Mobil: (+45) 2010 4888
E-mail: martin@hansenco.dk 

 

Martin Jan 18

Sales & Brand Ambassadors

 

  

Sales & Brand Ambassador HoReCa, Kbh/Nordsjælland
Bo Lindenskov

Mobil (+45) 2049 1302
E-mail: bo@hansenco.dk

Bos Omraade

Bo Jan 18

Sales & Brand Ambassador, Nord- og Østjylland
Ulrik Dam Laursen 


Mobil: (+45) 5367 0060
E-mail: ulrik@hansenco.dk

Ulriks Område

Ulrik Jan 18


Sales & Brand Ambassador, Fyn & Jylland

Anders A. Andersen

Mobil: (+45) 2327 4888
E-mail: anders@hansenco.dk

Michaels Omraade

Anders Jan 18


Sales & Brand Ambassador, Sjælland

Jesper Bruun Andersen

Mobil: (+45) 23131 5127
E-mail: jesperbruun@hansenco.dk

Paus Omraade Jesper Bruun Andersen Med Kant

Marketing

 

  

  


Marketing Manager

Jesper Glerup Damborg

Direkte telefon: (+45) 3997 1009
E-mail: damborg@hansenco.dk

 

Damborg Jan 18


Marketing Assistant
Sophia K. Bugge

Direkte telefon: (+45) 2240 3244
E-mail: sophia@hansenco.dk

 

 

Sophia Jan 18 

Kundeservice

 

   

  


Logistikchef/Logistic Manager

Bente Franck Winther

Direkte telefon: (+45) 3997 1006
E-mail: bente@hansenco.dk

 

Bente Jan 18

Bogholder/Finance
Alicia Pontoppidan

Direkte telefon: (+45) 3997 1007
E-mail: Alicia@hansenco.dk

 

Alicia Jan 18


Bogholder/Finance

Kirsten Bodin Hansen

Direkte telefon: (+45) 3997 1008
E-mail: kirsten@hansenco.dk

 

Kirsten Jan 18


Customer Service

Charlotte Jahncke Strand

Direkte telefon: (+45) 3997 1011
E-mail: charlotte@hansenco.dk

 

 Charlotte Jan 18